لیبل زن ظروف گرد

دستگاه لیبل زن گرد یکی از مدل های دستگاه لیبل زن می باشد که برای چسباندن لیبل ها بر روی بدنه ظروف گرد و استوانه ای به کار می رود. در صنایع بسته بندی دستگاه لیبل زن می تواند انواع برچسب ها و لیبل ها را بر روی بدنه ظروف بچسباند. این لیبل ها که حاوی مشخصات محصول و یا برند تجاری است به خوبی به بدنه کالا ها می چسباند و کارایی خوبی را القا می کند. لیبل ها می توانند نشان دهنده بارکد های چاپ شده، تاریخ عرضه، دسته بندی محصول و یا هر اطلاعات دیگری در مورد تولید کننده باشد.

لیبل زن ظروف گرد

لیبل زن مدل گرد

مدل گرد دستگاه لیبل زن جهت متصل کردن لیبل بر روی اشکال گرد و استوانه ای ظروف به کار می رود که دارای برچسب چسبان صنعتی، نوار نقاله اصلی، سیستم تایمینگ و واحد گرد زن می باشد که قابلیت چسباندن لیبل یا برچسب به طور کامل و یا قسمتی از محیط ظرف را دارا می باشد. طراحی ویژه ای که در ساختار دستگاه لیبل زن گرد به کار رفته سبب سهولت بخشیدن در تنظیم واحد های مختلف گردیده است. ظرفیت دستگاه لیبل زن گرد با توجه به ابعاد ظرف و لیبل تعیین می شود. 
از ویژگی های لیبل زن گرد می توان به دقت بالا در لیبل چسبانی اشاره کرد که دقت بالا در لیبل زنی به بدنه محصول بدون انحراف مارپیچی حتی برای برچسب های نسبتا طولانی انجام می شود. عملکرد سیستم این دستگاه با نرم افزار مطابقت دارد به طوری که برای بسیاری از محصولات با حجم بالا یا محصولات کوچک، سرعت و کارایی بالا باید به دست آید. دستگاه لیبل زن گرد بدون محدودیت در شکل و سایز ظرف بر روی انواع ظروف گرد و استوانه ای می چسبد.