شرکت صنایع بسته بندی ستاره کرج

ستاره کرج فعالیت خود را در سال 1368 آغاز نموده و در دی ماه سال 1372 به نام شرکت صنایع بسته بندی ستاره کرج در استان تهران به ثبت و رسما آغاز به کار نموده. دامنه فعالیت شرکت صنایع بسته بندی ستاره کرج در ابتدا محدود به دستگاه های بسته بندی ویفر و در ادامه دستگاه بسته بندی کیسه ای ( عمودی ) برای محصولاتی مانند حبوبات و پفک و دستگاه های بسته بندی پیلو پک برای حلوا شکری، ارتقاء پیدا کرد.
هم اکنون 21 سال است در راستای خود کفایی صنعتی کشورمان ایران و اشتغال زایی با فراز ونشیب ها و کم و کاستی ها مبارزه کرده و پا بر جا و استوار به کارمان ادامه میدهیم. در طول سال های فعالیت خود ، به تکنولوژی دستگاه های متعددی  دست پیدا کردیم.

دستگاه بسته بندی بغچه ای ( over wrapping machine)

در 10 مدل مختلف برای محصولاتی مانند  ویفر – بیسکوییت – صابون – خرما – چای و انواع سلوفان کش های جعبه.

دستگاه های تری بلوک آب – دوغ و نوشابه و منوبلوک ها و پرکن سیلندری و ثقلی

انواع درب بند

بطری شور

لیبل زن های پشت چسب دار

نوارهای نقاله PVC  - PE و استیل

بالابر های کاسه ای و شیب دار PVC و PE

لیبل زن OPP  حرارتی و hot melt ( چسب گرم ) 

در سال 1392 مفتخر به دریافت گواهینامه iso 9001    2008 و گواهینامه CE مارک اروپا برای سری دستگاه های S.K.L شده ایم . شرکت صنایع بسته بندی ستاره کرج در تلاش است که محصولات خود را با کیفیت هر چه بیشتر تولید و به بازار عرضه نماید. برای این مهم از اولین مراحل ساخت دستگاه تا اتمام آن کیفیت را حفظ کرده و هرگز آن را فدای کمیت نخواهد کرد. در تهیه مواد اولیه دستگاه ها سعی شده تا از مواد مناسب که در مقابل فرسایش طبیعی استحکاک و استحلاک مقاومند و دارای عمر طولانی تری هستند استفاده شود. در ماشین کاری قطعات کلیه استاندارد های ساخت قطعات رعایت و نوسانهای خطا بصورت کامل در نظر گرفته می شوند .
در خاتمه از اعتماد شما به این گروه صنعتی سپاسگزاریم و امیدوار هستیم تا به همکاری خود با این مجموعه ادامه دهید. امید است بتوانیم در راستای خدمت رسانی و تولید قدم های بهتر و محکم تری برداشته و تا انتها خدمتگزار بمانیم .